Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, Petřín

Celková plocha 107 m2 = byt 65 m2 + komora 6 m2 + sklep 19 m2 + mansarda 17 m2

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji velmi zajímavý byt 2+1, který se nachází v přízemí staršího cihlového domu v lázeňské části Karlových Varů.

Součástí prodeje, kromě bytu, je i prostorná komora, kde se nachází nový plynový kotel, dále úžasný sklep, který prošel výraznou rekonstrukcí, a podkrovní mansarda.

Samotný byt prošel v roce 2000 kompletní rekonstrukcí: dřevěná eurookna, nové podlahy, omítky, elektro rozvody, nové rozvody topení a radiátory, kuchyň a koupelna s velkou vanou a sprchovým koutem.

Komora, která se nachází vedle bytu, slouží částečně jako technická místnost a částečně jako spižírna. Podkrovní mansarda se dá využít buď jako odkládací prostor nebo pokud se udělá rekonstrukce, může sloužit jako pokoj na přespání návštěv. Prostorný sklep má nové plechové vstupní dveře, novou elektroinstalaci a novou vydlážděnou podlahu. Sloužit může jako vinný sklípek, dílna, posilovna, atd.

Velký obývací pokoj, menší pokoj atypického tvaru, předsíň s šatnou a vestavnou skříní, kuchyň s menším jídelním koutem, a veliká koupelna, to vše nabízí dostatečný prostor pro krásné a příjemné bydlení. 

Velmi klidný dům je udržovaný, je nově vymalovaný a jsou zde nová okna na chodbách. Úpravou prošel i malý dvorek, který se dá využít k příjemnému posezení. 

V blízkosti domu se nachází vyhlášená restaurace, prodejna potravin, autobusová zastávka, základní škola a pokud seběhnete z kopce, tak i známá kolonáda s Vřídlem.

 

cena:

1.799.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište,

a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář