REZERVOVÁNO-Byt 2+1, Karlovy Vary, Petřín

Celková plocha 107 m2 = byt 65 m2 + komora 6 m2 + sklep 19 m2 + mansarda 17 m2

 

Rezervováno

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji velmi zajímavý byt 2+1, který se nachází v přízemí staršího cihlového domu v lázeňské části Karlových Varů.

Součástí prodeje, kromě bytu, je i prostorná komora, kde se nachází nový plynový kotel, dále úžasný sklep, který prošel výraznou rekonstrukcí, a podkrovní mansarda.

Samotný byt prošel v roce 2000 kompletní rekonstrukcí: dřevěná eurookna, nové podlahy, omítky, elektro rozvody, nové rozvody topení a radiátory, kuchyň a koupelna s velkou vanou a sprchovým koutem.

Komora, která se nachází vedle bytu, slouží částečně jako technická místnost a částečně jako spižírna. Podkrovní mansarda se dá využít buď jako odkládací prostor nebo pokud se udělá rekonstrukce, může sloužit jako pokoj na přespání návštěv. Prostorný sklep má nové plechové vstupní dveře, novou elektroinstalaci a novou vydlážděnou podlahu. Sloužit může jako vinný sklípek, dílna, posilovna, atd.

Velký obývací pokoj, menší pokoj atypického tvaru, předsíň s šatnou a vestavnou skříní, kuchyň s menším jídelním koutem, a veliká koupelna, to vše nabízí dostatečný prostor pro krásné a příjemné bydlení. 

Velmi klidný dům je udržovaný, je nově vymalovaný a jsou zde nová okna na chodbách. Úpravou prošel i malý dvorek, který se dá využít k příjemnému posezení. 

V blízkosti domu se nachází vyhlášená restaurace, prodejna potravin, autobusová zastávka, základní škola a pokud seběhnete z kopce, tak i známá kolonáda s Vřídlem.

 

cena:

1.799.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište,

a objednejte si prohlídku!

 

Kontaktní formulář