Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, T.G.Masaryka

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Byt 2+1 v Karlových Varech

Vítejte v Karlových Varech, kde vám představím tento úžasný byt na ulici T.G. Masaryka. Nachází se v samotném srdci města, na hlavní pěší zóně, která protíná obchodně správní část Karlových Varů. Cihlový dům z přelomu minulého století je skvělou volbou pro ty, kteří hledají pohodlný a stylový domov.

Byt o dispozici 2+1 se nachází v prvním patře tohoto historického domu. Po vstupu do bytu vás přivítá prostorná vstupní předsíň, ze které je přístupný jeden velký pokoj, kuchyň a záchod se sprchovým koutem. Z kuchyně se dostanete do druhého velkého pokoje a koupelny s vanou a druhým záchodem. Oba pokoje mají okna směřující do ulice, zatímco kuchyň a koupelna mají okna do vnitrobloku. Tento byt je prodáván kompletně zařízený, takže se můžete ihned nastěhovat a začít si užívat svého nového domova.

Krásné místo, skvělá lokalita - to jsou jen některé z výhod tohoto bytu. Bydlení v centru Karlových Varů vám poskytne jedinečnou atmosféru a pohodlí. Vše, co potřebujete, je doslova na dosah ruky. Obchody, restaurace, kavárny, lázeňské zařízení a další atrakce Karlových Varů jsou v docházkové vzdálenosti. Navíc, díky centrální poloze, máte vynikající dopravní spojení a snadný přístup k veřejné dopravě.

Pokud hledáte bydlení v Karlových Varech, který kombinuje historický šarm s moderním pohodlím a skvělou lokalitou, pak je tento byt tou správnou volbou pro vás. Nezapomeňte se na mne obrátit a domluvit si prohlídku. Rád vám ukážu všechny výhody, které tato nemovitost nabízí. Těším se na vás!

-----------------------------------

topení je řešeno plynovým kotlem v koupelně, s rozvodem do radiátorů

byt je napojený na plyn, elektřinu, veřejnou kanalizaci i vodovod

------------------------------------

celková plocha - 82,7 m2

obytná plocha - 82,7 m2 

------------------------------------

elektřina - 300,-Kč

plyn - 730,-Kč

fond oprav - 927,-Kč

ostatní platby - 2.289,-Kč

------------------------------------

 

Cena:

4.499.000,- Kč

 

 

Videoprohlídka

Video upoutávka

@musilboris #karlovyvary #makler #mmreality #reality #realestateagent #musilreality #maklermusil #musilboris #musil #realestate #centrum #karlovyvary #prodejbytu ♬ Emotional Love

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Další nemovitosti v mojí nabídce

Klikněte na obrázek.

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

  Povinné údaje: 
Jméno: Boris Musil
Místo podnikání: Děpoltovická 369, 36001 Otovice
IČO: 468 70 474, DIČ: **0419****
Datová schránka: z3muun6
Vznik živnostenského oprávnění: 9.9.1992
Vznik vázané živnosti realitní zprostředkování: 18.6.2020
Živnost přidělil: Magistrát města Karlovy Vary


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF