Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1, Karlovy Vary, Javorová

Popis nemovitosti

Opravdu hezkých bytů na trhu zas tak moc není a proto jsem rád, že zrovna tento vám mohu nabídnout.

Byt je o dispozici 2+1 a nachází se ve druhém patře staršího obytného domu, v Javorové ulici, v okrajové části Karlových Varů Staré Roli.

Byt prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí dostatek místa pro pár i rodinu s jedním dítětem.

Za vchodem do bytu je postavena dřevěná zástěna, která opticky odděluje předsíň od kuchyně. V kuchyni je nová moderní kuchyňská linka s elektrickou troubou a varnou deskou.  

Za kuchyní je menší koupelna s velkým sprchovým koutem, umyvadlem a záchodem. 

Oba pokoje jsou velké a světlé: v obývacím pokoji jsou tři okna, v ložnici jsou dvě okna. 

Ohřev teplé vody zajišťuje elektrický boiler nad záchodem, teplo vytváří krbová kamna v obývacím pokoji, případně elektrické přímotopy. 

Zajímavostí je velmi příjemná zahrada, která se nachází za domem a je společná pro majitele domu.

I když to zvenčí tak nevypadá, dům prošel výraznou rekonstrukcí. Krásné a čisté chodby, nová zadní fasáda a už chybí jen přední fasáda.

Byt nabízí krásné a příjemné bydlení, dobrou dostupnost a veškeou občanskou vybavenost v místě.

 

Cena:

2.420.000,-Kč

snížení ceny na

2.190.000,-Kč

 

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář