Byt 1+kk, Karlovy Vary, Nejdlova

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+kk (garsoniera), který se nachází ve vyhledávané lokalitě v Nejdlově ulici v Karlových Varech - Staré Roli.

Byt je ve třetím patře, do kterého se pohodlně dostanete moderním výtahem. Byt má obytnou plochu 33,3 m2 a náleží k němu balkon o velikosti 2,7 m2, kde je příjemné posezení a výhled směrem na jihovýchod. V rohu obývací místnosti je kuchyňská linka, vybavení elektrickou varnou deskou, elekrickou troubou a odsavačem par. V bytě se dále nachází vstupní předsíň, koupelna a záchod. 

Byt je, v porovnání s běžným panelovým domem, mnohem větší a díky orientaci na jihovýchod, je navíc velmi světlý a příjemně teplý. 

 Před domem je dostatek parkovacích míst, Penny market a zastávka autobusu,v dosahu základní škola a kousek dál pošta a poliklinika.

Pokud hledáte startovací bydlení nebo naopak už malé a skromné, je byt přesně pro vás.

 

cena:

960.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na většinu svých zakázek využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, tisknu katalogy, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář