Byt 1+kk, Karlovy Vary , Konečná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji byt o dispozici 1+kk, který se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu, v ulici Konečná v Karlových Varech. 

Byt je v původním, ale udržovaném stavu. Z vstupní předsíňky se dostanete buď do umakartové koupelny s menší vanou a záchodem, nebo do obytného pokoje s kuchyňským koutem. Kout je od zbytku pokoje oddělen nízkou příčkou s pracovní deskou, pod kterou je prostor pro lednici nebo pračku. Samotná kuchyňská linka je sice starší, ale dobře udržovaná a její součástí je starší elektrický sporák.

Byt má pouhých 24 m2 a z toho pokoj s kuchyňským koutem má 17,6 m2. Byt se prodává prázdný, pouze s kuchyňskou linkou a sporákem, a skříní v pokoji. Součástí prodeje je také menší sklepní kóje.

Byt je ideální buď jako investice a k následnému pronájmu, nebo jako startovací byt.

 

Cena:

990.000,-Kč

 

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, ale také pracuji a inzeruji na sociálních sítích... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář