Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+1, Karlovy Vary, Vítězná

 

 

 

 

 

 

 

Popis nemovitosti

Nabízím Vám k prodeji pěkný, slunný byt 1+1 v blízkosti centra Karlových Varů.

Byt se nachází ve 4. patře udržovaného cihlového domu (v loňském roce nová střecha a fasáda domu) v karlovarské čtvrti Drahovice, v ulici Vítězná.

Byt o rozloze 35 m2 prošel v roce 2015 částečnou rekonstrukcí a je v dobrém udržovaném stavu. Byt se skládá z předsíně, koupelny se sprchovým koutem a WC (předělané umakartové jádro), kuchyně a prostorného pokoje (okna směřují na jih).

Součástí prodeje je i sklep o velikosti 4 m2 a k dispozici je též kočárkárna.

V blízkosti bytu se nachází veškerá občanská vybavenost: škola, školka, krajská nemocnice, lékárna, Lidl atd. Kousek od domu je krásná cyklostezka a nedaleko lesy nabízející krásné procházky. V dojezdové vzdálenosti se nachází mnoho lyžařských středisek se spoustou sjezdovek a běžeckých tratí.

Tento byt Vám nabízí možnost krásného trvalého bydlení, ale i víkendových nebo prázdninových pobytů s bohatým kulturním, sportovním nebo léčebných vyžitím.

 

Cena:

1.580.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář