Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 1+1, Karlovy Vary, Ke Hřišti

Popis nemovitosti

Moc hezký a útulný byt 1+1 v přízemí čistého a udržovaného domu. To je byt, který vám dnes chci představit.

Byt se nachází v ulici Ke Hřišti v karlovarské čtvrti Sedlec, v přízemí domu, který prošel výraznou rekonstrukcí. Dům má novou zateplenou fasádu, všude jsou nová okna a vstupní dveře. Nyní se připravuje rekonstrukce domovní chodby a schodiště.

V bytě (32 m2) proběhla kompletní rekonstrukce, při které byly použity kvalitní materiály. 

V kuchyni najdete hezkou kuchyňskou linku a jídelní kout, v pokoji je spousta místa i pro velkou postel a hezké posezení. Koupelna není sice velká, ale vejde se sem vše, co je potřeba: vana, umyvadlo, záchod a dokonce i pračka. 

Byt působí velmi příjemným dojmem a je velká pravděpodobnost, že se do něj okamžitě zamilujete. A když zmíním možnost posezení na zahradě, je ta možnost ještě silnější.

Sedlec je sice okrajová část města, ale je zde naprostý klid a opravdu velmi příjemné bydlení. Ulice s minimálním provozem, zastávka MHD, večerka a školka kousek od domu - co si víc přát.

 

Cena:

1.530.000,-Kč

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Líbí se Vám byt a potřebujete více informací?

Tak neváhejte a zavolejte mi nebo napište, a objednejte si prohlídku!

 

Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Pocházím z Karlových Varů. Narodil jsem se tady a prožil jsem zde celý život. Postavili jsme si tady dům, vychovali jsme tady své dvě děti a teď i naši vnučku. Žiju tady, znám to tady, miluji to tady a pracuji tady.

Působil jsem v několika obchodních společnostech. Dělal jsem všechno možné, ale vždy jsem si zakládal na úctě a profesionálním přístupu ke klientům.

V realitách jsem od začátku roku 2017. Začátky byly velmi těžké, ale klienti ocenili můj osobní přístup a velmi dobré výsledky, a začali mne doporučovat. V práci realitního makléře jsem se našel a neskutečně mne baví, a proto se ji snažím odvádět na špičkové úrovni. Na všechny své zakázky využívám profesionálního fotografa, točím videoprohlídky, připravuji vlastní webové stránky nemovitosti, standardem je půdorys nemovitosti, pracuji a inzeruji na sociálních sítích, a v případě většího zájmu o nemovitost, připravuji i elektronické aukce... vše s jasným cílem - prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Rád bych vám ukázal, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. V každém odvětví, i u realitních makléřů , jsou jak různé přístupy ke klientovi, tak různé způsoby práce. Napsal jsem pár tipů a spoustu článků. Zkuste se podívat. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se skrývá lidský příběh. To je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. Navíc dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě a za moji práci pak hovoří reference spokojených klientů

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji vám. Pokud vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s vámi sejdu u kávy, u které probereme vaše dotazy nebo jak prodat vaši nemovitost rychle, bezpečně a výhodně.

 


Boris Musil - realitní makléř pro K.Vary a okolí

Kontaktní formulář